Visos kategorijos
Įmonės naujienos

Pagrindinis> Naujienos > Įmonės naujienos

MKE centrifuga pasižymėjo Maskvos sveikatos priežiūros parodoje (ZDRAVOOKHRANENIYE)

Paskelbimo laikas: 2023-12-11 Vaizdas: 33

MKE Centrifuge, pirmaujanti laboratorinių centrifugų technologijos novatorė, pristatė savo pažangiausius produktus ir sprendimus prestižinėje Maskvos sveikatos priežiūros parodoje ZDRAVOOKHRANENIYE. Renginys, žinomas tuo, kad subūrė sveikatos priežiūros pramonės lyderius ir novatorius, suteikė išskirtinę platformą MKE pabrėžti savo pažangios centrifugos mašinos medicinos laboratorijoms.

图片 1

Parodos metu „MKE Centrifuge“ savo stende priėmė daugybę klientų ir pramonės profesionalų, kur jie turėjo galimybę susipažinti su naujausiomis centrifugų naujovėmis. Lankytojai norėjo sužinoti apie įvairias MKE centrifugų sistemų pritaikymo galimybes, technines savybes ir neprilygstamą veikimą.

Vyko įtraukiančios diskusijos ir vaisingos sąveikos, nes klientai labai domėjosi, kaip MKE centrifugos galėtų pagerinti jų tyrimų, diagnostikos ir laboratorinius procesus. Daugelis išreiškė entuziazmą dėl galimo bendradarbiavimo ir partnerystės, pripažindami MKE centrifugos technologijos teikiamą patikimumą ir efektyvumą.

Paroda buvo esminis MKE momentas, nes jis leido MKE geriau suprasti centrifugų technologijos reikalavimus medicinos laboratorijų pramonėje. Entuziastingas dalyvių atsakymas pabrėžė pasitikėjimą ir pripažinimą, kurį pelnė MKE įsipareigojimas centrifuguoti naujoves ir meistriškumą.

„Esame sužavėti ZDRAVOOKHRANENIYE sulaukto teigiamo priėmimo ir įsitraukimo“, – sakė ponia Shirley iš MKE Centrifuge. "Galimybė susisiekti su pramonės lyderiais ir parodyti savo pažangą buvo neįkainojama. Džiaugiamės galimu bendradarbiavimu ir poveikiu, kurį mūsų technologija gali turėti tobulinant sveikatos priežiūrą ir mokslinius tyrimus." Parodai einant į pabaigą, MKE Centrifuge apmąstė sėkmingą sąveiką ir tikėjosi toliau plėtoti partnerystę, skatinti naujoves ir toliau keisti centrifugavimo technologiją siekiant pagerinti sveikatos priežiūrą ir mokslines pastangas.

MKE specializuojasi visų tipų centrifugose, įskaitant:Kraujo centrifuga,Centrifuga šaldytuve,Didelio greičio centrifuga,Mažo greičio centrifuga,Stalinė centrifuga, Votex maišytuvas, inkubatorius ir kt.

Kviečiame platintojus ir partnerius aptarti pritaikymą ir bendradarbiavimą, mūsų profesionalūs technikai ir gamybos darbuotojai, turintys daugiau nei 20 metų pramonės patirtį, gali patenkinti jūsų poreikius dėl įvairių medicinos laboratorinių centrifugų.

Karščiausios kategorijos

0
Užklausos krepšelis
    Jūsų užklausos krepšelis tuščias
Tuščiastyrimas