Visos kategorijos
Įmonės naujienos

Pagrindinis> Naujienos > Įmonės naujienos

OEM ir individualūs sprendimai iš MKE

Paskelbimo laikas: 2023-06-01 Vaizdas: 184

Šiandieninėje rinkoje vis stiprėjant konkurencijai MKE (Hunan Michael Laboratory Instrument Co., Ltd) yra patikima centrifugų gamintoja, įsipareigojusi teikti klientams pritaikytus sprendimus ir OEM paslaugas. Mes puikiai tiekiame aukštos kokybės centrifugas, išskirtinį aptarnavimą ir novatoriškus sprendimus, kad patenkintume unikalius klientų laboratorinės įrangos poreikius visame pasaulyje.


22

Pritaikyta pagal jūsų poreikius: pritaikyti dizaino sprendimai
Nuo standartinės MKE centrifugos perženklinimo iki visiškai pritaikytų dizainų kūrimo – turime patirties ir įrodyta, kad galime sukurti sprendimus, kurie puikiai atitinka jūsų poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų paprastų, mažų komponentų pritaikymas, ar visapusiškų dizaino sprendimų kūrimas, mes puikiai tiekiame individualizuotus produktus, atitinkančius jūsų poreikius.
MKE suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalių laboratorinių poreikių. Mūsų atsidavusi komanda turi gilių pramonės žinių įvairiuose sektoriuose, todėl galime pasiūlyti pagal poreikius pritaikytus sprendimus. Nesvarbu, ar tai būtų konkretūs eksperimentiniai reikalavimai, įranga su tiksliomis specifikacijomis, ar pritaikymas konkrečioms taikymo sritims, mes galime pateikti sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, siekdami užtikrinti, kad mūsų produktai atitiktų jų lūkesčius ir būtų optimalūs našumas bei patikimumas.

Patikimas bendradarbiavimas: Jūsų patikimas partneris
Be individualių sprendimų, MKE tapo daugelio pirmaujančių centrifugų prekių ženklų originalios įrangos gamintojų partneriu, pasinaudodama puikiomis gamybos galimybėmis ir ilgamete patirtimi. Mūsų moderniausia gamybos įmonė gali pasigirti pažangia gamybos įranga, pažangiausiomis technologijomis ir kvalifikuota darbo jėga. Kaip OĮG partneris, glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais, užtikrindami, kad mūsų produktai visiškai atitiktų jų prekės ženklo lūkesčius. Teikiame sklandžią gamybą, leidžiančią mūsų partneriams sutelkti dėmesį į savo pagrindines kompetencijas ir pasikliauti mūsų patirtimi gaminant aukštos kokybės centrifugas.
Bendradarbiaudami su MKE gausite prieigą prie mūsų turimos patirties produktų kūrimo ir gamybos srityje. Esame įsipareigoję padėti jums greitai ir ekonomiškai pristatyti aukščiausios klasės produktus savo klientams. Pagrindinis dėmesys skiriamas tvirtų, ilgalaikių partnerysčių skatinimui, kurios įgalintų mūsų OĮG bendradarbius siekti savo tikslų ir klestėti.

44

11

Neprilygstama patirtis: paspartinkite savo sėkmę
Turėdami tvirtus inžinerinius ir gamybos pajėgumus, kuriuos palaiko išskirtinis tyrimų ir plėtros centras, MKE yra jūsų geriausias partneris visos kelionės metu.
Nuo kūrimo ir pristatymo iki paramos ir mokymo siūlome visapusišką pagalbą.
Mūsų įrodyta patirtis kalba už save, nes nuolat tiekiame patikimus, aukštos kokybės OEM produktus, kurie puikiai atitinka mūsų klientų reikalavimus.

Atlaisvinkite potencialą: sumažinkite išlaidas, padidinkite pajamas
Bendradarbiaudami su mumis, kaip OĮG partneriu, galite sumažinti kūrimo išlaidas ir pagreitinti pateikimo į rinką laiką, galiausiai maksimaliai padidindami pajamas. pasitikėkite mūsų žiniomis, kad paskatintumėte savo sėkmę, užtikrindami neprilygstamą vertę ir neprilygstamas galimybes.

33

Kodėl verta rinktis MKE OĮG ir individualiems sprendimams?

Patirtis ir kompetencija:
Turėdami beveik 30 metų patirtį pramonėje, turime gilių žinių ir supratimo apie laboratorinės įrangos reikalavimus.

Tinkinimo galimybės:
Siūlome pritaikytus sprendimus, atitinkančius jūsų konkrečius poreikius, užtikrindami optimalų našumą ir funkcionalumą.

Kokybės užtikrinimas:
MKE laikosi griežtų kokybės valdymo sistemų, atitinkančių ISO13485 ir ISO9001 standartus, o visi mūsų produktai yra sertifikuoti CE ženklu.

Gamybos meistriškumas:
Mūsų pažangi gamybos įmonė apima 30,000 XNUMX ㎡, todėl daugumą procesų galime atlikti patys ir išlaikyti griežtą kokybės kontrolę.


Bendradarbiaukite su MKE, kad gautumėte originalių įrenginių gamintojų ir individualius sprendimus, kurie patenkins jūsų laboratorinės įrangos poreikius. Patirkite mūsų įsipareigojimą siekti meistriškumo, klientų pasitenkinimo ir pažangiausių inovacijų. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite, kaip MKE gali prisidėti prie jūsų sėkmės.

11

Karščiausios kategorijos

0
Užklausos krepšelis
    Jūsų užklausos krepšelis tuščias
Tuščiastyrimas